Carl Malmsten skänk

514332

CARL MALMSTEN, skänk, Herrgården, 1900-talets andra hälft, ek, märkt Bodafors design Carl Malmsten höjd ca 96, 150x39 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta på utlämningen, nyckeln böjd

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Carl Malmsten skänk

Budhistorik (16 bud)
3763939
3763902
3 600
3763901
3763899
2 600
3763897
1 900

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.