Gustaf Möllenborg Snäckmodell bordsknivar

514315

BORDSKNIVAR, 12 st., silver, Snäckmodell, Gustaf Möllenborg (1823-1850), Stockholm 1848 samt 1849, längd ca 21 cm, vikt ca 530 g

Smärre slitage, stämplade med monogram T. J.

Silver

Monter 1

Budhistorik (12 bud)
3764555
4 600
3764478
4 400
3764552
4 400
3764478
4 200
3763717

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.