Tom Moore 3 färgserigrafier

514310

TOM MOORE (USA, född 1961): Elvis, (3) färgserigrafier, signerade Tom Moore, numrerade 319/490, ca 64x91 cm

Tom Moore 3 färgserigrafier

Budhistorik (2 bud)

3768552
3767529

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.