Johanna Falk oljemålning

514303

JOHANNES FALK (född 1967): Komposition, "På gränsen", olja på pannå, monogramsignerad och daterad J.F 93, olja på pannå, 80x120 cm

Rum 22

Johanna Falk oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3763847
3763842
1 700
3763841
1 600
3763840
3763839
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.