Kuverttallrikar silver GAB

514299

KUVERTTALLRIKAR, 1 par, silver, GAB, Stockholm 1940-tal, brättet med dekor av vågband i relief, diameter ca 33 cm, vikt ca 1530 g

Smärre slitage, repor

Silver

Visas på begäran

Kuverttallrikar silver GAB

Budhistorik (11 bud)
3764805
4 600
3764115
4 200
3763891
3762464
3 200
3757732

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.