Lennart Aschenbrenner akvarell

514298

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, akvarell, signerad och daterad Aschenbrenner 86, ca 80x60 cm

Fack 21

Budhistorik (5 bud)
3764961
1 400
3764959
3764879
3764774
3749486

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.