Bord 1800-tal

514296

BORD, 1800-tal, låda i sarg, grönmålad, beslag i mässing, höjd ca 73, 80x41 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålad och beslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Bord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3753189
3763218
3753189
900
3763217
850
3753189

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.