Nils Emil Lundström vas

514289

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand 1900-talets början, porslin, signerad Rörstrand N, höjd 28 cm, ask med skadat lock medföljer diameter 16 cm

Keramik/Porslin

Nils Emil Lundström  vas

Budhistorik (13 bud)
3760022
2 800
3757572
2 600
3757572
2 400
3757434
3757434
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.