Emile Gallé, vas, Frankrike

514286

EMILE GALLÉ, vas, Frankrike, överfång lila och brunt, dekor av blommor och blad, signerad Gallé, höjd 16 cm

mynning med micronagg

Glas, Konstglas

Monter 2

Emile Gallé, vas, Frankrike

Budhistorik (15 bud)
3763817
2 800
3762695
2 600
3763815
2 600
3762695
2 400
3761323

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.