Kopp med fat Wien

514285

KOPP med FAT, Wiren, empire, målad dekor delvis förgylld, höjd inkl fat 7,5 cm

Ytslitage

Keramik/Porslin

Kopp med fat Wien

Budhistorik (22 bud)
3763721
3764187
2 800
3763721
2 600
3763814
2 400
3763721

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.