Servingsbord

514280

SERVERINGSBORD, 1900-talets första hälft, glas och mässing, löstagbar bricka, fällbara klaffar, höjd ca 75, 55x35 cm

ett klafffäste saknas, slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Servingsbord

Budhistorik (24 bud)
3764362
4 400
3764354
4 200
3764361
4 200
3764354
3 800
3764359
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.