Torolf Engström oljemålning

514276

TOROLF ENGSTRÖM (1909-1987): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1945, olja på pannå, ca 84x68 cm

Rum 9

Torolf Engström oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3764875
3764873
2 800
3764869
2 600
3762838
2 400
3757294

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.