Tove & Edvard Kindt Larsen soffbord

514275

TOVE & EDVARD KINDT LARSEN, soffbord, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, massiv ek, höjd 50, 137 x 65 cm

Bruksslitage, senare renoverad skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

3764544
3764325
3754528

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.