Spegel i rokokostil

514266

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, pastellagedekor, förgylld, ca 142x58 cm

Slitage

Speglar

Rum 2

Spegel i rokokostil

Budhistorik (27 bud)
3764405
3764402
3764404
3764402
1 900
3764390
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.