Byrå fanérad i valnöt

514264

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, 4 lådig, skuren dekor, draghantag i mässing, höjd 84, 105x56 cm

Slitage, repor, nyckel saknas, spricka

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå fanérad i valnöt

Budhistorik (13 bud)
3765018
3764160
3765008
3764160
900
3765006
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.