Bordsuppsatser

514259

BORDSUPPSATSER, 1 par, 1800-tal, empire, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 19,5 cm

Slitage, skador

Diverse, Metall

Monter 2

Bordsuppsatser

Budhistorik (17 bud)
3764519
8 800
3764515
8 600
3764512
8 400
3764482
8 200
3760661
8 000

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.