Skåp jugend

514258

SKÅP, jugend, 1900-talets början, vitmålade, överdel med facetslipat glas, skåpsdörrar med skuren dekor, höjd ca 149, 36x74 cm, nyckel finns

Överlås fungerar ej, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp jugend

Budhistorik (19 bud)
3764341
3 400
3763487
3 200
3763400
3763400
2 600
3759739
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.