Ljusstakar 1800-tal

514254

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirstil, lösa ljusmanschetter, höjd ca 28,5 cm

Renoverade, slitage, ljuspiporna lutar något

Diverse, Belysning, Metall

Monter 1

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3764251
4 200
3763646
3761246
3 800
3754684
3 600
3750861
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.