Patrik Qvist olja på pannå

514252

PATRIK QVIST (född 1968): Monument with stick, signerad på baksidan 4 NOV '14 Qvist, olja på pannå, ca 42x41 cm

Tavelvagn 3

Patrik Qvist olja på pannå

Budhistorik (2 bud)

3754829
3749256

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.