Vicke Lindstrand Kosta selterglas

514247

VICKE LINDSTRAND, selterglas, 18 st, "S:t Erik", Kosta, 1900-talets andra hälft, dekor av kungahuvuden och texten "S:t Erik STOCKHOLM", höjd ca 7,5 cm

Ett glas med litet kantnagg medföljer

Glas, Dricksglas

Monter 29

Budhistorik (6 bud)
3764666
1 600
3763524
3764665
3763524
1 400
3763519

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.