Märklin ånglok G 800 spår Ho

514244

MÄRKLIN ÅNGLOK G 800, spår Ho, 1950-tal, fabriksförpackning medföljer

Kolet uttaget, släpskor saknas, lackskador,

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Märklin ånglok G 800 spår Ho

Budhistorik (4 bud)

3764412
3764410
750
3763826
700
3751986
500

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.