Joakim Allgulander

514235

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Blinded", signerad Joakim Allgulander, pt, färglitografi, bladmått ca 38x27,5 cm

Fack 23

Joakim Allgulander

Budhistorik (15 bud)
3767115
3767114
950
3767109
900
3767107
850
3767105

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.