Joakim Allgulander

514234

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 102/210, litografi, bladstorlek ca 36 x 30 cm

Fack 14

Joakim Allgulander
Budhistorik (13 bud)
3768906
1 800
3768097
1 700
3754837
1 600
3767496
3754837
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.