Eugene de Kermadec akvarell

514232

EUGENE DE KERMADEC (1899-1977): Komposition, signerad E de Kermadec, akvarell, ca 23,5x30 cm

PROVENIENS: Galerie Simon, Paris.

Papper något vågigt med smärre veck.

Eugene de Kermadec akvarell

Budhistorik (16 bud)
3763700
4 200
3759400
3759686
3759400
3 800
3759642
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.