Filmprojektor Skandinaviska Kinematograffabriken

514230

SKANDINAVISKA KINEMATOGRAFFABRIKEN, filmprojektor, 1900-talets början, skyltmärkt Skandinaviska Kinematograffabriken Sweden, höjd ca 127 cm

Diverse skador, delar saknas

Diverse, Nautica/Technica

Rum 20

Budhistorik (5 bud)
3760666
3759767
3759259
850
3759257
700
3757918

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.