Slagbord furu

514229

SLAGBORD, 1800-tal, furu, sargen med lådor och skåp, höjd ca 76, 106x62, total längd 197 cm

Sannolikt senare underrede, sprickor, slitage

Möbler, Matbord

Rum 20

Slagbord furu

Budhistorik (12 bud)
3771596
3771564
3770743
3771485
3770743
850

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.