Zoia, oljemålning

514223

ZOIA, Krukovskya Lagerkrans,Tunis, olja på pannå, signerad Zoia 1933, 41x33 cm

Färgbortfall

Fack 31

Zoia, oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3764675
3 800
3757461
3 600
3764673
3 600
3757461
3 400
3764672
3 200

Slutpris SEK:
3 800
392 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.