Petter Thoen litografi

514222

PETTER THOEN (född 1943): "Kyssen", signerad Thoen, numrerad 5/30, färglitografi, bildmått ca 39,5x63 cm

Tavelvagn 2

Petter Thoen litografi
Budhistorik (23 bud)
3771601
3771598
3771592
1 900
3771589
1 800
3771587
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.