Joakim Allgulander

514219

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Red Scape", signerad och numrerad Joakim Allgulander 65/200, färglitografi, bladmått ca 64x64 cm

Fack 27

Joakim Allgulander

Budhistorik (15 bud)
3764225
1 900
3764222
1 800
3764220
1 700
3764215
1 600
3764213

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.