Lisa Larson ytterfoder

514213

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad LIsa L Made in Sweden, höjd 24, diameter 17 cm

Keramik/Porslin

Monter 24

Lisa Larson ytterfoder

Budhistorik (26 bud)
3765323
3765318
1 900
3765312
1 800
3763870
1 700
3765307
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.