Lisa Larson ansiktsvas

514212

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad LIsa L Made in Sweden, höjd 24,5, diameter 17 cm

Keramik/Porslin

Monter 24

Lisa Larson ansiktsvas

Budhistorik (25 bud)
3765105
1 800
3765060
1 700
3764941
1 600
3764545
3764377
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.