Lisa Larson ytterfoder

514210

LISA LARSON, ansiktsvas/ ytterfoder, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad LIsa L Made in Sweden, höjd 24, diameter 17 cm

Fotring med tillverkningsdefekter/nagg

Keramik/Porslin

Monter 24

Lisa Larson ytterfoder

Budhistorik (18 bud)
3764166
3763771
3763994
3763771
950
3763992
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.