Roberto Matta färgetsning

514209

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad X/XXX, färgetsning på japanpapper, bildyta ca 27 x 36,5 cm

Fack 22

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (20 bud)
3763696
1 600
3761652
3763563
1 400
3761652
1 300
3762326

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.