Petter Thoen

514206

PETTER THOEN (född 1943), "I asked for two carat but I got one ...", signerad Thoen, numrerad 76/250, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm

Fack 26

Petter Thoen

Budhistorik (20 bud)
3764525
3 200
3764743
3764525
2 800
3764742
2 600
3764525
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.