Petter Thoen

514204

PETTER THOEN (född 1943): "OMG! She remains famously single!", signerad Thoen, numrerad 7/30, färglitografi, ca 60x40 cm

Fack 39

Petter Thoen

Budhistorik (5 bud)
3767077
3766972
650
3759407
600
3759403
550
3750866
500

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.