Petter Thoen

514203

PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 24/30, digital print, bladstorlek ca 49,5x 50 cm

Fack 31

Petter Thoen
Budhistorik (12 bud)
3764951
3764893
3764078
950
3764077
900
3764076
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.