Andreas Wargenbrandt

514201

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst i svart, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2008, höjd 34 cm, längd 32 cm

Konst, Skulpturer

Monter 24

Andreas Wargenbrandt

Budhistorik (10 bud)
3764344
2 600
3764343
2 400
3763532
3763204
3762365

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.