Hylla

514196

HYLLA / ETAGERE, italien, 18/1900-tal, intarisa dekor, mässing och svärtade detaljer, höjd 82, 40x28 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Hylla

Budhistorik (17 bud)
3764321
3763347
3762319
950
3762055
900
3762318
900

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.