Sängbord

514195

SÄNGBORD, 1 par, fanerad med teak, ben i bok, märkt Karlströms möblefabrik, höjd 53, 48x33 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord

Budhistorik (25 bud)
3765181
2 400
3764831
3765178
3764831
3764564
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.