Chiffonjé nyrenässans

514194

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt och valnötsrotfaner, höjd 146, 96x58 cm, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Chiffonjé nyrenässans

Budhistorik (15 bud)
3765217
1 800
3764161
1 700
3764161
1 400
3763333
1 300
3763333

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.