Skrivbord jugend

514193

SKRIVBORD, furu, 1900-talets början, jugend, 5 lådor, bemålad i vitt, beslag i mässing, höjd ca 77, 118x58,5 cm

Senare bemålning, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord jugend

Budhistorik (27 bud)
3763343
2 800
3763340
2 600
3763228
2 400
3763225
3763227

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.