Naemi Eriksson oljemålning

514191

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Flicka och blommor, signerad och daterad Naemi Eriksson -90, olja på duk, ca 40x50 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 8

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3766158
900
3766160
850
3766158
3766113
750
3765674
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.