Naemi Eriksson oljemålning

514188

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Flicka med riddarsporrar, signerad och daterad Naemi Eriksson -88, olja på pannå, ca 55x46 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 39

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3766982
3750746

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.