Naemi Eriksson oljemålning

514187

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Kärlek", signerad och daterad Naemi Eriksson -76, olja på pannå, ca 47x61 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 4

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3767327
500
3766936
450
3766936
3766225

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.