Naemi Eriksson oljemålning

514186

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Pojke med flöjt, signerad och daterad Naemi Eriksson -89, olja på duk, ca 79x62 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 6

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3759527
2018-01-17 00:24:17

2018-01-20 kl 13:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.