Christian Berg litografi

514185

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prisma Komposition", signerad och daterad Christian Berg 1973, 71/99, färglitografi, 40x20 cm

Fack 5

Christian Berg litografi
Budhistorik (5 bud)
3762758
500
3762706
450
3762661
3762097
3748588

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.