Kaffekanna silver

514184

KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, hamrad dekor, höjd ca 21 cm, vikt ca 576 g

Smärre stötskador

Silver

Kaffekanna silver

Budhistorik (3 bud)

3761395
3748617
1 300
3747938

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.