Christian Berg litografi

514183

CHRISTIAN BERG (1893-1976): Murar - 1928, signerad och daterad Christian Berg 1973, 71/99, färglitografi, 40x29 cm

Fack 5

Christian Berg litografi
Budhistorik (3 bud)

3763361
3762102
3761512

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.