Naemi Eriksson oljemålning

514182

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Eva och ormen"", signerad Naemi Eriksson, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 52x38 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 99

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 31

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3766648
3766647
1 400
3766455
1 300
3766455
3766565
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.