Naemi Eriksson oljemålning

514178

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Adam och Eva", signerad och daterad Naemi Eriksson -88, olja på duk, ca 100x65 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 100

Rum 9

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3766559
950
3763753
900
3766558
850
3763753
750
3763876
700

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.